kupno nowego mieszkania
Jak wybrać idealną lokalizację mieszkania
12 maja 2017
warunki zakupu mieszkań
Botanika na Krakowskiej Giełdzie Mieszkań
5 czerwca 2017
osiedlebotanika

W pierwszy weekend czerwca zapraszamy do hali Chemobudowy przy ul. Klimeckiego 14, gdzie deweloperzy budujący nowe mieszkania w Krakowie zaprezentują najbardziej aktualną ofertę mieszkań z rynku pierwotnego. Zapraszamy szczególnie na spotkanie z przedstawicielami  Osiedla Botanika i zapoznanie z ofertą przy u. Biskupa Piotra Tomickiego.

 

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań to okazja dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco i interesują się, jakie powstają nowe inwestycje mieszkaniowe. Kraków jest bardzo prężnie rozwijającym się miastem. Oprócz Osiedla Botanika przy ul. Biskupa Piotra Tomickiego, nowe mieszkania  budowane są w kilku innych lokalizacjach w Czyżynach i całej Nowej Hucie. To świetna okazja, by zamieszkać w najprężniej rozwijającej się dzielnicy Krakowa.

 

Giełda Mieszkań to dobra okazja, by poznać deweloperów, zapytać o wszystkie szczegóły dotyczące inwestowania w nowe mieszkania w Krakowie. Można także skorzystać z porady doradców finansowych.

 

Organizatorzy Giełdy zadbają o wasze pociechy. Na czas zwiedzania stoisk targowych przy ul. Klimeckiego 14  będzie można zostawić je pod profesjonalną opieką wychowawców na kolorowym placu zabaw. Na terenie hali zlokalizowane będą kawiarenki i bary z przekąskami.

 

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań otwarta będzie 3 i 4 czerwca od 10.00 do 17.00. Zapraszamy na stoisko nr 13.