Opis nowej inwestycji mieszkaniowej

Chcesz na co dzień obcować z naturą
nie rezygnując z uroków wielkiego miasta?

Jeśli tak to powinieneś zamieszkać na
Osiedlu Botanika
w Nowej Hucie. To miejsce stworzone z myślą o ludziach takich jak Ty!

Osiedle Botanika to nowa inwestycja mieszkaniowa wyróżniająca się połączeniem nowoczesnego wzornictwa z zachowaniem przyjaznego klimatu. Niespotykane jest to, że pomimo iż nowe osiedle znajduje się w centrum dzielnicy, to jego mieszkańców otacza przyroda. I mowa tutaj nie tylko o unikalnych projektach elewacji nawiązujących do natury, ale także o niezwykle zielonym otoczeniu osiedla, które bez wątpienia jak na Kraków jest wyjątkowe.

Wysoka jakość inwestycji

Mieszkańcy doceniają wygodną pięciopiętrową zabudowę wyposażoną w wygodne balkony i funkcjonalne ogródki, jak również obszerne garaże podziemne, dzięki którym poszukiwanie miejsca do parkowania odchodzi w niepamięć. A ergonomiczne rozwiązania architektoniczne i ciche windy sprawiają, że poruszanie się po częściach wspólnych budynków jest wygodne dla każdego z mieszkańców bez względu na stopień jego mobilności. Przyjazną atmosferę we wnętrzach budynków podkreślają elementy sztuki nowoczesnej oraz roślinność na elewacjach. Warto również dodać, że teren, na którym znajduje się osiedle Botanika, objęty jest objęty zasięgiem miejskiej sieci ciepłowniczej, co zapewnia wygodny i ekonomiczny system ogrzewania wszystkich mieszkań.

wizka-krotka
osiedlebotanika

Komfort i bezpieczeństwo dla Twoich bliskich!

Czy wiesz, że Osiedle Botanika to jedno z niewielu osiedli w Krakowie, na którym bez problemów zaparkujesz swój samochód?!

Lokalizacja przy ulicy Tomickiego jest doskonale skomunikowana z centrum Krakowa. Tak więc niezależnie czy na co dzień korzystasz z własnego samochodu, roweru czy komunikacji miejskiej z Osiedla Botanika zawsze dojedziesz na czas. Oferujemy mieszkania o powierzchni od 29 m2 do 89 m2 z ogródkami lub balkonami doskonałe zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi, które chcą żyć wśród życzliwych sąsiadów. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych wind, miejsc parkingowych oraz wygodnych garaży podziemnych.

Mieszkając tutaj, masz na wyciągnięcie ręki zarówno uroki naturalnych przestrzeni, jak i wygodną infrastrukturę w postaci szkół, przedszkoli, uczelni, galerii handlowych oraz ośrodków kulturalnych tj. NCK, Teatr Ludowy, Teatr Łaźnia Nowa, Multikino czy Park Wodny. Nie musisz więc rezygnować z atrakcji wielkiego miasta, jednocześnie będąc blisko natury.

Zamieszkaj pośród Nowohuckich Łąk!

Wokół nowego osiedla znajdziesz wiele miejsc zachęcających do aktywnego wypoczynku całą rodzinę. Dzieciaki będą całymi dniami buszować w wysokich trawach, a Ty skorzystasz z licznych ścieżek biegowych i rowerowych, aby zachować zdrowie i doskonałą kondycję.

Osiedle Botanika bez wątpienia łączy w sobie zalety mieszkania w mieście i domu na przedmieściach. Nowa inwestycja jest z trzech stron otoczona zieloną przestrzenią, co czyni ją idealnym miejscem do codziennego relaksu i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Sąsiadujące z osiedlem Łąki Nowohuckie to miejsce objęte ochroną, będące siedliskiem wielu gatunków roślin i zwierząt.

ŁĄKI NOWOHUCKIE to ogromna połać zieleni i jedno z najbogatszych przyrodniczo miejsc w Krakowie.

Jeśli więc aktualna sytuacja pandemiczna sprawiła, że poszukujesz miejsca do zamieszkania z dostępem do rozległych terenów zielonych, to doskonale trafiłeś! Mieszkając na Osiedlu Botanika, nie rezygnujesz z udogodnień, jakie daje współczesny świat, a jednocześnie możesz cieszyć się bezpiecznym odpoczynkiem wśród najbliższych bez obaw o zdrowie i życie własne oraz swojej rodziny.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży i dowiedz się jakie mieszkania dla Ciebie mamy!

osiedlebotanika
osiedlebotanika
osiedlebotanika