Opis nowej inwestycji mieszkaniowej w Krakowie

Chcesz na co dzień obcować z naturą
nie rezygnując z uroków wielkiego miasta?

Jeśli tak to powinieneś zamieszkać na
Osiedlu Botanika
w Nowej Hucie. To miejsce stworzone z myślą o ludziach takich jak Ty!

Osiedle Botanika to nowa inwestycja mieszkaniowa wyróżniająca się połączeniem nowoczesnego designu oraz wzornictwa z zachowaniem przyjaznego klimatu. Niespotykane jest to, że pomimo iż nowe osiedle znajduje się w centrum dzielnicy, to jego mieszkańców otacza przyroda. I mowa tutaj nie tylko o unikalnych projektach elewacji nawiązujących do natury, ale także o niezwykle zielonym otoczeniu osiedla, które bez wątpienia jak na Kraków jest wyjątkowe i jedyne w swoim klimacie. Taka lokalizacja pozwala w mgnieniu oka przenosić się z tętniącego życiem miasta do spokojnej, zacisznej, zielonej okolicy.

Nowe osiedle w Krakowie

Mieszkańcy nowego osiedla w Krakowie doceniają wygodną i praktyczną, pięciopiętrową zabudowę wyposażoną w wygodne balkony i funkcjonalne ogródki, jak również obszerne garaże podziemne, dzięki którym poszukiwanie miejsca do parkowania odchodzi w niepamięć. Każdy właściciel mieszkania może wykupić sobie własne miejsce parkingowe, którego nikt Ci nigdy nie zajmie. Pomyśleliśmy również o komórkach lokatorskich, gdzie będziesz mógł przechowywać rowery, akcesoria wędkarskie lub narzędzia. A ergonomiczne rozwiązania architektoniczne i ciche windy sprawiają, że poruszanie się po częściach wspólnych budynków jest wygodne dla każdego z mieszkańców bez względu na stopień jego mobilności. Przyjazną atmosferę we wnętrzach budynków podkreślają elementy sztuki nowoczesnej oraz roślinność na elewacjach. Warto również dodać, że teren, na którym znajduje się nowe osiedle Botanika, objęty jest zasięgiem miejskiej sieci ciepłowniczej, co zapewnia wygodny i ekonomiczny system ogrzewania wszystkich mieszkań. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów termoizolacji pozwala na utrzymanie optymalnej temperatury o każdej porze roku.

wizka-krotka
osiedlebotanika

Komfort i bezpieczeństwo dla Twoich bliskich!

Czy wiesz, że Osiedle Botanika to jedno z niewielu osiedli w Krakowie, na którym bez problemów zaparkujesz swój samochód?!

Lokalizacja przy ulicy Tomickiego jest doskonale skomunikowana z centrum Krakowa. Tak więc niezależnie czy na co dzień korzystasz z własnego samochodu, roweru czy komunikacji miejskiej z Osiedla Botanika zawsze dojedziesz na czas. Oferujemy mieszkania o powierzchni od 29 m2 do 89 m2 z ogródkami lub balkonami doskonałe zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi, które chcą żyć wśród życzliwych sąsiadów. Lokale podzielone są na 2, 3 lub 4 pokoje z łazienką i aneksem kuchennym (istnieje możliwość wydzielenia oddzielnego pomieszczenia na kuchnię). Zapewniamy dostęp do nowoczesnych wind, miejsc parkingowych oraz wygodnych garaży podziemnych.

Mieszkając tutaj, masz na wyciągnięcie ręki zarówno uroki naturalnych przestrzeni, jak i wygodną infrastrukturę w postaci szkół, przedszkoli, uczelni, galerii handlowych oraz ośrodków kulturalnych tj. NCK, Teatr Ludowy, Teatr Łaźnia Nowa, Multikino czy Park Wodny. Nie musisz więc rezygnować z atrakcji wielkiego miasta, jednocześnie będąc blisko natury.

Nowa inwestycja mieszkaniowa pośród Nowohuckich łąk

Wokół nowego osiedla znajdziesz wiele miejsc zachęcających do aktywnego wypoczynku całą rodzinę. Dzieciaki będą całymi dniami buszować w wysokich trawach, a Ty skorzystasz z licznych ścieżek biegowych i rowerowych, aby zachować zdrowie i doskonałą kondycję. Częste przebywanie na łonie natury z pewnością wpłynie również na komfort psychiczny i pomoże ukoić nerwy po stresującym dniu w pracy.

Obecność dużej ilości zielonych terenów docenią z pewnością również właściciele czworonożnych podopiecznych. Lokalizacja tworzy duże możliwości do spacerów oraz zabaw, czy treningów z psami

Osiedle Botanika bez wątpienia łączy w sobie zalety mieszkania w mieście i domu na przedmieściach. Nowe mieszkania w Krakowie są z trzech stron otoczone zieloną przestrzenią, co czyni je idealnym miejscem do codziennego relaksu i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Sąsiadujące z osiedlem Łąki Nowohuckie to miejsce objęte ochroną, będące siedliskiem wielu gatunków roślin i zwierząt, które codziennie będziesz mógł obserwować i podziwiać z bliska.

ŁĄKI NOWOHUCKIE to ogromna połać zieleni i jedno z najbogatszych przyrodniczo miejsc w Krakowie.

Jeśli więc aktualna sytuacja pandemiczna sprawiła, że poszukujesz miejsca do zamieszkania z dostępem do rozległych terenów zielonych, to doskonale trafiłeś! Mieszkając na Osiedlu Botanika, nie rezygnujesz z udogodnień, jakie daje współczesny świat, a jednocześnie możesz cieszyć się bezpiecznym odpoczynkiem wśród najbliższych bez obaw o zdrowie i życie własne oraz swojej rodziny. To spokojne miejsce, w którym Ty i Twoja rodzina poczujecie się, jak na wakacjach na wsi.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży i dowiedz się jakie mieszkania dla Ciebie mamy!

osiedlebotanika
osiedlebotanika
osiedlebotanika