Opis nowej inwestycji mieszkaniowej

Jeśli chcesz w pełni korzystać z przyrody
nie rezygnując z uroków miasta,
OSIEDLE BOTANIKA
to naturalny wybór dla Ciebie.

Osiedle Botanika to nowa inwestycja mieszkaniowa wyróżniająca się połączeniem nowoczesnego wzornictwa z zachowaniem przyjaznego klimatu. Mimo, że znajduje się w centrum Nowej Huty, to jego mieszkańców otacza przyroda. Projekt elewacji budynków nawiązuje do natury, co harmonijnie łączy się z otoczeniem osiedla, które jest unikalne na miarę Krakowa. Na wysoką jakość inwestycji składają się: wygodna, pięciopiętrowa zabudowa, funkcjonalne balkony, ogródki, garaże podziemne, windy oraz optymalne rozwiązania architektoniczne. Obszar, na którym znajduje się osiedle Botanika, jest objęty zasięgiem miejskiej sieci ciepłowniczej, co zapewnia wygodny i ekonomiczny system ogrzewania mieszkań.

Przyjazną i inspirującą atmosferę gwarantują
elementy sztuki w wystroju przestrzeni wspólnych
i zielona roślinność na elewacjach budynków.

wizka-krotka
osiedlebotanika

Na osiedlu Botanika znajdziesz wygodę
i BEZPIECZEŃSTWO.
Jedno z niewielu osiedli, na którym swobodnie
zaparkujesz
swoje auto.

Otaczająca przyroda to nie jedyna zaleta inwestycji. Lokalizacja przy ulicy Tomickiego jest idealna zarówno dla zmotoryzowanych, jak i dla rowerzystów czy osób korzystających z komunikacji miejskiej. Mieszkania z balkonami lub ogródkami o powierzchni od 29 m2 do 89 m2  z dostępem do wind, miejsc parkingowych oraz podziemnych garaży są znakomitym rozwiązaniem dla singli, par i rodzin ceniących zalety życia we wspólnocie osiedlowej z możliwością korzystania z uroków naturalnej przestrzeni i atrakcji, które zapewnia tętniące życiem miasto.

Unikalna lokalizacja, otoczona przestrzenią miejską bez możliwości zabudowy, bliskość szkół, przedszkoli, uczelni, ośrodków kultury, teatrów, sklepów, miejsc pracy i komunikacji miejskiej .

Mieszkasz wygodnie i beztrosko,
a bujne łąki masz na wyciągnięcie ręki.

Pośród NOWOHUCKICH ŁĄK
znajdziesz miejsce na aktywny wypoczynek.
Dzieci wybawią się wśród traw, a liczne
ścieżki biegowe i rowerowe to idealna trasa
na poranną rozgrzewkę.

Lokalizacja łączy w sobie zalety mieszkania w mieście i domu na przedmieściach. Inwestycja jest z trzech stron otoczona zieloną przestrzenią, co czyni ją miejscem idealnym do codziennego relaksu i uprawiania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Sąsiadujące z osiedlem Łąki Nowohuckie to miejsce objęte ochroną, będące siedliskiem wielu gatunków zwierząt.

Mieszkańcy osiedla Botanika mają do dyspozycji mnóstwo tras rowerowych, którymi bezpośrednio mogą dojechać do centrum Krakowa. Atutem inwestycji jest sąsiedztwo licznych obiektów kulturalnych m.in. NCK, Teatru Ludowego, Teatru Łaźnia Nowa, a także dostęp do sklepów, galerii handlowych, Multikina czy Parku Wodnego..

ŁĄKI NOWOHUCKIE to ogromna połać zieleni
i jedno z najbogatszych przyrodniczo miejsc w Krakowie.

osiedlebotanika
osiedlebotanika
osiedlebotanika