Nowe mieszkania w Nowej Hucie

Osiedle Botanika powstało z potrzeby stworzenia wyjątkowego miejsca dla każdego, kto ceni sobie harmonijne życie i kontakt z naturą, ale jednocześnie nie chce rezygnować z atrakcji oraz wygód, jakie zapewnia mieszkanie w wielkim mieście. Poszukiwania rozwiązania zaprowadziły nas do krakowskiej Nowej Huty w okolice dzielnicy Czyżyny. I to tutaj powstało nasze nowe osiedle łączące te dwa na pierwszy rzut oka niemożliwe do połączenia światy – europejskiej metropolii i dzikiej niczym nieskrępowanej natury.

Dzięki temu mieszkańcy mogą bez przeszkód korzystać z bogatej oferty kulturalnej, edukacyjnej oraz usługowo-handlowej jednocześnie nie rezygnując z bezpośredniego obcowania z naturą, gdy mają ochotę na relaks np. w Parku Lotników.

Znajdź swoje mieszkanie

Jeśli zainteresowała Cię oferta Osiedla Botanika, skorzystaj z poniższej wyszukiwarki i znajdź mieszkanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz również skontaktować się z naszym biurem sprzedaży w Krakowie celem uzyskania szczegółowych informacji o wybranym lokalu mieszkalnym. Zapraszamy!

WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ wybierz kondygnację

image/svg+xml building Created with Sketch.