Osiedle Botanika – nowoczesne mieszkania na Czyżynach

Osiedle Botanika to miejsce dla wszystkich osób, które cenią sobie harmonijne i spokojne życie w kontakcie z naturą, jednak nie chcą przy tym rezygnować z wygód miejskiego życia.Kompleks nowoczesnych mieszkań na Czyżynach zlokalizowany jest na terenie Nowej Huty. Jest to część Krakowa, gdzie udało się połączyć najnowsze rozwiązania architektoniczne z dzikością przyrody. Dzięki temu miłośnicy spacerów oraz odpoczynku na łonie natury mogą spełnić swoje marzenia o życiu w harmonii. Takie rozwiązanie docenią również dzieci, które znajdą mnóstwo sposobów na zabawę. Mieszkania przy Parku Lotników w Krakowie są bardzo dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta, dzięki czemu nie ma problemu z dojazdem do pracy lub do szkoły.

Program MDM w Krakowie

Program MDM w Krakowie (Mieszkanie dla Młodych) prężnie się rozwija. Młodzi ludzie coraz chętniej wybierają lokalizację w pobliżu Łąk Nowohuckich, gdzie udało się połączyć dwa odrębne światy – wielkomiejski szyk ze wszystkimi wygodami oraz dzikość środowiska naturalnego. Oferowane przez naszą firmę mieszkania są zaprojektowane w sposób nowoczesny z zastosowaniem wszystkich najważniejszych udogodnień. Podczas budowy kompleksu i prac wykończeniowych użyto wytrzymałych materiałów. Budynki zapewniają termoizolację na najwyższym poziomie, co sprawia, że w okresie jesienno-zimowym w pomieszczeniach jest ciepło, a w upalne dni mieszkańcy odczuwają przyjemny chłód.

Rozwinięta infrastruktura

Poszukując idealnej nieruchomości, młodzi ludzie oraz rodziny z dziećmi zwracają szczególną uwagę na infrastrukturę. Dzielnica Czyżyny oferuje mieszkańcom zarówno rozwiniętą sieć sklepów i placówek usługowych, jak i kina, teatry, restauracje czy ośrodki kulturalne. To właśnie w tych okolicach często odbywają koncerty czy imprezy plenerowe. Dzieci mogą korzystać z różnych placów zabaw, a osoby lubiące aktywny wypoczynek na pewno ucieszą się na widok nowo wybudowanych ścieżek rowerowych. Czyżyny i Nowa Huta są przyjazne rodzinom z dziećmi. Znajduje się tutaj dużo żłobków, przedszkoli oraz szkół.

Wszystkich zainteresowanych nowoczesnym osiedlem Botanika na Czyżynach zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy, że każdy znajdzie nas mieszkanie idealnie dopasowane do własnych potrzeb. Chętnie zaprezentujemy lokale i przekażemy najważniejsze informacje dotyczące zakupu.

Mieszkania przy Parku Lotników w Krakowie

Oferowane przez naszą firmę mieszkania przy Parku Lotników w Krakowie charakteryzują się zróżnicowanym metrażem. Idealny lokal dla siebie znajdą miłośnicy większych, jak i mniejszych przestrzeni, które zostały funkcjonalnie zaprojektowane, podzielone na dwa, trzy bądź cztery pokoje z aneksem kuchennym lub możliwością wydzielenia oddzielnej kuchni. Dzięki temu każdy może dopasować wystrój wnętrz do indywidualnych potrzeb i upodobań.

Mieszkania na Czyżynach to idealne miejsce dla osób, które nie chcą oddalać się od miejskiego zgiełku, mogąc tym samym przebywać blisko natury. Niewielka odległość od Parku Lotników pozwoli na wieczorne spacery oraz częstą aktywność fizyczną, dzięki obecności tras biegowych, urządzeń do ćwiczeń street workout, czy ścieżek rowerowych.

Nasza firma dba o bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich najbliższych, dlatego na osiedlu znajduje się całodobowy monitoring. Z kolei wygodę zapewnią podziemne miejsca parkingowe w każdym z bloków, które ograniczą ilość aut wokół budynków.

Już teraz zapoznaj się z rozłożeniem bloków oraz dostępnych w mich mieszkań i wybierz przestrzeń, która będzie Twoją prywatną oazą spokoju na długie lata.

WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ wybierz kondygnację

image/svg+xml building Created with Sketch.