osiedlebotanika

Osiedle Botanika

Osiedle Botanika to nowa inwestycja mieszkaniowa w Krakowie realizowana przez Spółkę Stylhut.

Strukturę spółki tworzą następujące podmioty:

  • Perbo Inwestycje, należąca do Perbo Group,
  • Spółka Olma,
  • Fundacja Izba Wspierania Inwestycji.

Doświadczenie biznesowe wspólników w połączeniu ze zgromadzonymi w ciągu 25 lat działalności zasobami daje solidne podstawy, na których opieramy naszą kompleksową działalność deweloperską. Dzięki temu możemy oferować nowoczesne lokale mieszkalne dostosowane do klientów o różnych potrzebach, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów prywatnych.

Autor projektu

Nowe osiedle zaprojektowało cenione biuro architektoniczne Perbo Projekt. W jego portfolio znajdziemy takie krakowskie inwestycje jak Tauron Arena, Apartamenty Ludwinów, Hotel Novotel oraz Rezydencja Focha.

Nadzór inwestycyjny

Nadzór inwestycyjny nad wykonaniem nowych mieszkań w Krakowie na Osiedlu Botanika powierzono Spółce Kreator będącej wcześniej koordynatorem wielu zakończonych sukcesem projektów mieszkaniowych oraz komercyjnych.

Generalny wykonawca

Generalnym wykonawcą osiedla w Nowej Hucie jest Spółka Grimbud specjalizująca się w mieszkaniowym budownictwie wielorodzinnym.

Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania na krakowskim Osiedlu Botanika zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnych mieszkań oraz kontaktu z biurem sprzedaży inwestycji. Nasi doradcy dysponują rozległą wiedzą na temat osiedla oraz konkretnych lokali mieszkaniowych i chętnie odpowiedzą na dodatkowe pytania w tym zakresie.