Osiedle Botanika – budynek C

Dwa ostatnie GOTOWE mieszkania na sprzedaż. Piętro 1 i 3

Nowoczesne budownictwo, bliskość natury oraz zdobyczy współczesnej cywilizacji, jak również doskonałe skomunikowanie w centrum Krakowa – to wszystko i o wiele więcej znajdziesz, wybierając nowe mieszkanie w budynku C zlokalizowanym na Osiedlu Botanika przy ulicy Tomickiego w Nowej Hucie. Sprawdź dostępność lokali i wybierz idealne miejsce do życia dla Ciebie i Twoich najbliższych. Zapraszamy!

Lista mieszkań w budynku C:

Zapraszamy do zapoznania się z listą nowych mieszkań w budynku C w Nowej Hucie. W bloku znajduje 5 pięter. Na każdym z nich wygospodarowaliśmy lokale zarówno o większej, jak i mniejszej powierzchni, dzięki czemu każdy może znaleźć metraż, jakiego potrzebuje .Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub taras. Budynek utrzymany jest w nowoczesnym stylu, z dużą ilością przeszkleń. W bloku znajdują się: podziemny parking oraz przestronne komórki lokatorskie. Wprowadziliśmy nowoczesne rozwiązania termoizolacyjne, które zapewniają przyjemne orzeźwienie podczas upalnego lata oraz ciepło w mroźne, zimowe dni.

Duża ilość zieleni oraz liczne place zabaw sprawiają, że jest mieszkania na Nowej Hucie to idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi oraz wszystkich, którzy cenią sobie bliski kontakt z naturą. Zagospodarowanie przestrzeni sprzyja również aktywnemu trybowi życia – obecność zieleni zachęca do uprawiania sportu. Nasze nowe mieszkania gwarantują prywatność oraz wygodę. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, poznaj szczegółowy opis naszej inwestycji.

Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z listą dostępnych mieszkań w budynku C oraz zapisów na wybrany lokal.

image/svg+xml