osiedlebotanika
Osiedle Botanika na Krakowskiej Giełdzie Mieszkań 3-4.06.2017
31 maja 2017
plac budowy
Aktualne zdjęcia z budowy Osiedla Botanika
8 czerwca 2017
warunki zakupu mieszkań

Duże zainteresowanie ofertą Botaniki na Krakowskiej Giełdy Mieszkań. 

Osiedle Botanika spotkało się z dużym zainteresowaniem. Wiele osób pytało o naszą inwestycję i warunki zakupu mieszkań.

Hala ChemobuIMG_20170604_123706dowy przy ul. Klimeckiego 14 była w pierwszy czerwcowy weekend miejscem spotkania wszystkich, których interesują nowe mieszkania w Krakowie.

IMG_20170604_123626Nowa Huta jest obecnie miejscem realizacji wielu nowych projektów mieszkaniowych. Sprzedaż nowych mieszkań prowadzi wiele firm.  Goście Targów mieli możliwość poznać i porównać oferty różnych deweloperów, sprawdzić, jakie są terminy realizacji inwestycji i gwarantowane elementy wykończenia mieszkań.

Doceniono także naszą ofertę cenową i promocyjną, szczególnie fakt, że na etapie projektowania przewidziano o 30 proc. więcej miejsc parkingowych, niż mieszkań.  Część osób była zainteresowana oferowanymi przez nas sposobami finansowania. Wiele osób w rozmowie z naszymi przedstawicielami uzupełniało swoje informacje pochodzące ze strony www.osiedlebotanika.pl.

Wielu pytających o mieszkania z rynku pierwotnego interesowało się ciekawą lokalizacją naszej inwestycji przy ul. Bpa Piotra TomickiegIMG_20170604_123655o – w pobliżu wyjątkowego użytku zielonego, jakim są Łąki Nowohuckie, ale też w dynamicznie rozwijającym się rejonie dzielnicy, gdzie oprócz nowych mieszkań, powstają także przestrzenie biurowe, a w ślad za nimi infrastruktura i nowe miejsca pracy.

Osiedle Botanika powstaje zaledwie kwadrans drogi od Placu Centralnego – legendarnego centrum Nowej Huty, miejsca, które jest doskonałym punktem komunikacyjnym. Plac Centralny w ostatnich latach zyskuje zupełnie nowe oblicze. Przybywa małych, klimatycznych knajpek i restauracji.