Nowe mieszkania w Krakowie

Osiedle Botanika w Nowej Hucie

Poszukujesz „swojego miejsca na ziemi”? Takiego, które nazwiesz swoim domem? Mamy dla Ciebie idealną lokalizację! Poznaj wszystkie zalety nowej inwestycji mieszkaniowej w Krakowie. Poznaj wyjątkowe Osiedle Botanika przy ulicy Tomickiego w Nowej Hucie. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy poszukują kontaktu z naturą, jednak nie chcą rezygnować z udogodnień, jakie zapewnia miasto.

Dowiedz się więcej na temat dostępnych mieszkań oraz oferowanych promocji i ofert specjalnych tj. „Mieszkanie dla singla” czy „Mieszkanie dla rodziny”. Z naszą pomocą nie musisz się martwić o źródło finansowania – pomożemy Ci uzyskać bezpieczny kredyt hipoteczny na dogodnych warunkach. A jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu!

PROMOCJE

MIESZKANIA NA OSIEDLU BOTANIKA

Wyobraź sobie codzienność blisko natury, mieszkanie w otoczeniu zadbanych skwerów, wśród rozlicznych terenów zielonych objętych ochroną. Cudowna wizja prawda? A teraz dodaj do tego niezbędną infrastrukturę w postaci obiektów edukacyjnych, kulturalnych i handlowych oraz rozliczne punkty komunikacyjne zapewniające szybki dojazd do centrum Krakowa. Jeśli podobnie jak nas zachwyciła Cię ta perspektywa, to nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Cię do zapoznania z ofertą mieszkań na nowym osiedlu w Krakowie.Oferujemy nowe mieszkania w różnych metrażach, wśród których z pewnością znajdziesz swoje wymarzone cztery kąty.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży. Pracujący w nim doradcy pomogą Ci wybrać lokal odpowiedni do Twoich potrzeb, oczekiwań oraz możliwości. Odpowiedzą również na dodatkowe pytania dotyczące inwestycji. Ich rozległa wiedza jest do Twojej dyspozycji zawsze, gdy tego potrzebujesz. Odwiedź nas w Nowej Hucie i zamieszkaj w pięknym i bezpiecznym otoczeniu Osiedla Botanika! Zapraszamy!

INFORMACJE

Biuro sprzedaży jest do Państwa dyspozycji także w soboty od 10.00 do 14.00.

Nowe mieszkania w Krakowie - komfort i dobra lokalizacja

OSIEDLE BOTANIKA!

Przestrzeń komfortu i aktywności – tak można scharakteryzować osiedle Botanika. Znakomicie rozplanowane mieszkania od 29 m2 do 93,7 m2 to idealny kompromis między atrakcyjną ceną, unikalną lokalizacją i gwarancją bezpieczeństwa dla mieszkańców.

Inwestycja otoczona zieloną przestrzenią miejską, znajdująca się blisko głównych szlaków komunikacyjnych Krakowa z dostępem do bogatej infrastruktury miejskiej, to doskonały wybór dla osób ceniących funkcjonalność, spokój i wygodę.

AKTUALNOŚCI

12 kwietnia 2021
mieszkanie

Usytuowanie mieszkania względem stron świata. Dlaczego to ma znaczenie?

Kupując nowe mieszkanie musimy zwrócić uwagę na całe spektrum istotnych aspektów. Liczy się oczywiście wielkość mieszkania, jego układ, cena, lokalizacja czy infrastruktura całego osiedla. Nie powinniśmy […]
1 marca 2021
Zakup mieszkania

Zakup mieszkania. Metody finansowania

Kupno mieszkania wiąże się z odpowiednim zapleczem finansowym. Chociaż deweloperzy cały czas realizują kolejne inwestycje, chętnych na nowe nieruchomości nie brakuje, dlatego też ceny nie spadają. […]
8 stycznia 2021
metraż mieszkań

Powierzchnia mieszkania. Jaki metraż wybrać?

Zakup mieszkania jest jedną z poważniejszych decyzji w życiu. Z uwagi na koszt inwestycji warto zastanowić się, jakie kryteria powinno ono spełniać, byśmy czuli się w […]

LOKALIZACJA