Budynek A
Na budowie Botaniki. Raport
7 sierpnia 2018
Osiedle Botanika na Kraków Business Run 2018
Botanika na Kraków Business Run 2018! Fotorelacja
2 września 2018
Osiedle Botanika sponsorem Kraków Business Run 2018

Już po raz kolejny Osiedle Botanika z dumą włączyło się w organizację Kraków Business Run 2018. VII edycja szlachetnej akcji, która łączy ludzi gotowych do niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym  to szansa dla osób po amputacjach kończyn. Pobiegniemy dla nich 2 września!

– Nie mieliśmy żadnych wątpliwości, by po raz drugi włączyć się w organizację Kraków Business Run. Podziwiamy pozytywną energię, jaką ta wspaniała impreza daje wszystkim jej uczestnikom – i tym, dla których przeznaczona jest pomoc, i tym, którzy pomagają – zapewnia Prezes Osiedla Botanika  Janusz Roczniak.

Krakowska firma deweloperska Stylhut, budująca Osiedle Botanika przy ul. bpa. Tomickiego za swój nadrzędny cel stawia dbałość o dobre i przyjazne relacje z klientami i najbliższym otoczeniem. Dzięki wyjątkowemu usytuowaniu inwestycji – w sąsiedztwie Łąk Nowohuckich – nasi mieszkańcy mogą w pełni korzystać z dobrodziejstw natury i bogatej infrastruktury przystosowanej dla osób uprawiających sport.

– Udział w wydarzeniach, które promują zdrowy  styl życia, a jednocześnie mogą przynieść pożytek potrzebującym, jest trwale wpisana w misję naszych działań. Z dumą bierzemy udział w krakowskim biegu i trzymamy kciuki za jego beneficjentów – dodaje Janusz Roczniak.

Firma Stylhut sp. z o.o sp. k. już po raz drugi włączyła się w organizację imprezy jako jej sponsor. Osiedle Botanika położone jest w spokojnym zielonym otoczeniu na pograniczu Nowej Huty i Czyżyn. Nasi klienci docenili nasze nowoczesne, doskonale zaprojektowane osiedle. Dali temu wyraz obdarzając nas swoim zaufaniem i decydując się na zamieszkanie u nas. Obecnie są oferowane do sprzedaży mieszkania w budynku B, który zostanie oddany do użytku pod koniec 2019 r.

Zobacz aktualną promocję “ZaDomów się w mieście” 

Budując nowe mieszkania w Krakowie nasza firma  z radością uczestniczy w wydarzeniach ważnych dla miasta i jego mieszkańców. Taki wydarzeniem jest niewątpliwie Kraków Business Run –  największy charytatywny bieg biznesowy, który pomaga spełniać marzenia osób z chorobami narządów ruchu. Dzięki zebranym podczas biegów funduszom udało się już pomóc ponad 200 osobom. To radość móc w tym uczestniczyć!