osiedlebotanika
Botanika na Targach Expo 2018
16 marca 2018
Budynek B na osiedlu Botanika
Budynek B na osiedlu Botanika – naturalnie dobry wybór!
29 marca 2018
Ciekawa oferta dla przyszłych mieszkańców Botaniki

Podpisaliśmy umowę ze sklepem Leroy Merlin Czyżyny przy ul. Medweckiego 2 w Krakowie, która gwarantuje korzystne rabaty i pomoc konsultantów dla przyszłych mieszkańców Botaniki.

Kupując mieszkanie na Osiedlu Botanika w Czyżynach można liczyć na zniżki przy zakupie wszystkich materiałów wykończeniowych.

Przystępując do programu lojalnościowego DOM otrzymacie:

  • 5 proc. rabat powitalny na cały asortyment
  • 10 proc. rabat na całodzienne zakupy specjalnie dla klientów inwestycji „Botanika”

Dodatkowe korzyści to:

  • Bezpłatne wymiarowanie mieszkania przez konsultanta Leroy Merlin
  • Projekt kuchni i łazienki za 1 grosz
  • Transport zamówionego towaru na miejsce inwestycji również za symboliczny jeden grosz
  • Montaż zakupionych materiałów przez sprawdzone ekipy monterów.
  • W czasie wykańczania mieszkania można także liczyć na wsparcie ze strony konsultanta, który pomoże przy podejmowaniu decyzji i doradzi najbardziej korzystne rozwiązania.

Firma Stylhut podpisała umowę z Leroy Merlin Czyżyny, by wesprzeć przyszłych mieszkańców Osiedla Botanika w sprawnym i korzystnym cenowo przystosowaniu lokali przed przeprowadzką. Program lojalnościowy DOM przeznaczony jest zarówno dla tych, którzy już kupili mieszkania w budynku A, jak i przyszłych kupujących. Zależy nam na tym, by procedura zakupu mieszkania, jak i jego wykończenia była dla Was najkorzystniejsza

Zainteresowani udziałem w programie lojalnościowym DOM mogą kontaktować się z Łukaszem Widłakiem, koordynatorem ds. klientów kluczowych  dzwoniąc na numer 571 212 151 lub pisząc na adres: lwidlak@leroymerlin.pl. Sklep Leroy Merlin Czyżyny jest zlokalizowany przy ul. Medweckiego 2.  Nasze nowe mieszkania w Czyżynach znajdują się kilka minut jazdy samochodem od sklepu.