osiedlebotanika
Przedszkole Harmonia na Osiedlu Botanika
17 lutego 2018
Ciekawa oferta dla przyszłych mieszkańców Botaniki
Oferta dla przyszłych mieszkańców Botaniki
23 marca 2018
osiedlebotanika

17 i 18 marca 2018 roku osiedle Botanika czeka na Was na Targach Mieszkań i Domów w Krakowie. Expo 2018 to świetna okazja, by zapoznać się naszą ofertą i porozmawiać z doradcami.

Na Expo 2018 do hali Dunaj przy ul. Galicyjskiej 9 zaproszeni zostali wiodący deweloperzy z Krakowa i Małopolski. Dla zainteresowanych zakupem mieszkania to idealna  możliwość poznania różnych inwestycji i bezpośredniej rozmowy z doradcami na temat promocji i rabatów.

Botanika zaproponuje na targach ciekawe mieszkania w rozpoczętym właśnie drugim budynku inwestycji przy ul. Tomickiego w Nowej Hucie. Zaproponowane w promocji mieszkania w budynku B można kupić z korzyścią do 28 000 zł. Bardzo ciekawa jest także oferta mieszkań w budynku A, który będzie oddany do użytku w III kw. tego roku.

Mieszkania na Osiedlu Botanika to gwarancja spokoju, bliskiego kontaktu z naturą i świetnej lokalizacji. Nasze bloki powstają w sąsiedztwie wyjątkowego użytku ekologicznego, jakim są Łąki Nowohuckie. Naszym celem jest zachowanie takiego charakteru także na terenie osiedla – bloki będą miały zielone dachy, a na elewacjach posadzimy roślinność. Zadbamy także, by otoczenie osiedla sprzyjało relaksowi w pełnym zieleni otoczeniu.

Wizualizacje osiedla i plany mieszkań można będzie zobaczyć na naszym stoisku F4 w Hali Dunaj Targów Mieszkań i Domów w krakowskim Expo przy ul. Galicyjskiej 9.

Godziny otwarcia targów 10.00-17.00. Bezpłatny parking.

Więcej informacji na temat dojazdu na targi i zaplanowanych atrakcji można znaleźć TUTAJ