osiedlebotanika
Osiedle Botanika – ul. bpa Piotra Tomickiego w śniegu
9 lutego 2018
osiedlebotanika
Botanika na Targach Expo 2018
16 marca 2018
osiedlebotanika

Przedszkole kilka minut od własnego domu to marzenie wielu rodzin z małymi dziećmi. Na Osiedlu Botanika będzie to możliwe. W jednym z lokali powstanie Przedszkole Harmonia.

Przedszkole Harmonia założone jest przez psychologów dziecięcych. Wdrażać będzie innowacyjny program stymulujący rozwój i wczesne wspomaganie dzieci. Realizacji autorskiego programu edukacyjnego sprzyjać będzie zielone otoczenie osiedla a przede wszystkim bliskość Łąk Nowohuckich.

Założyciele nowego przedszkola zadbają, by Wasze dzieci dobrze się w nim czuły. Grupy będą małe a każde dziecko będzie traktowane indywidualnie.  Informacje na temat przedszkola można uzyskać dzwoniąc na nr 530 093 091. Zapisy od 05.03.2018 r.

baner-internetowy harmonia z_botanika

Naszym celem jest, by mieszkańcy Osiedla Botanika czuli się jak u siebie. Zabiegaliśmy o to, by na miejscu było przedszkole. Jeden z lokali użytkowych zaadoptowany będzie na salon kosmetyczny. Zależy nam na tym, by na miejscu był także sklep z podstawowymi artykułami spożywczymi.

Osiedle Botanika to doskonałe miejsce do życia.  Sprzyja temu dobra lokalizacja – 3 minuty spacerem do łąk Nowohuckich, 7 minut (700 m) do najbliższego przystanku przy ul. Jana Pawła II, Os Kolorowe, 20 minut tramwajem do centrum Starego Miasta.

Rodziny z dziećmi z pewnością docenią przedszkole kilka minut od domu, ale też bliskość instytucji kultury, parków i placów zabaw, jakimi dysponują Czyżyny i najstarsza część Nowej Huty.