blue skład
30 sierpnia nasze biuro czynne krócej
27 sierpnia 2019
Targi Domów i Mieszkań
Krakowska Giełda Domów i Mieszkań już 7 i 8 września!
4 września 2019
Botanika na Business Run 2019!

8 września 2019 r. w największych miastach Polski na trasy wyruszą uczestnicy Poland Business Run! Osiedle Botanika już po raz trzeci wspiera beneficjentów akcji – dorosłych i dzieci po amputacjach kończyn.

Kraków Business Run 2019 – lokalna edycja największej charytatywnej sztafety biznesowej w Polsce pomaga spełniać marzenia osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu. W biegu sztafetowym bierze udział 5 zawodników z każdej zgłoszonej drużyny pokonując dystans ok. 3,8 km na jednego biegacza. Wsparcie od sponsorów i środki z zapisów pomogły już zmienić życie 434 osób finansując im zakup protez, sprzętu medycznego oraz rehabilitację. Więcej o tegorocznych beneficjentach biegu można dowiedzieć się TUTAJ

Business Run to pomaganie, ale także promocja aktywnego stylu życia, integracja pracowników firm i współpraca społeczności lokalnej z biznesem. W tym roku w całej Polsce pobiegnie z pomocą ponad 29 tys. osób.

Zarząd i pracownicy Osiedla Botanika nie mają wątpliwości, że wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi jest wspaniałą inicjatywą. Będziemy trzymać kciuki za wszystkich na trasie i wspierać beneficjentów akcji w ich drodze do zdrowia.