DSC_4591
Pierwszy etap Osiedla Botanika zakończony!
7 lutego 2019
baner
Zapraszamy na Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań
2 kwietnia 2019
132 giełda -1

16 i 17 lutego 2019 roku czekamy na Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań. To już 132 edycja spotkania, które łączy klientów i budowniczych mieszkań i domów.  Stoisko Botaniki ma numer 12. 

Stoiska targowe otwarte będą od 10.00 do 17.00. Obok Recepcji będzie zlokalizowana szatnia oraz placyk zabaw dla najmłodszych. W giełdowej restauracji można kupić kanapki, sałatki, sushi, ciepłe potrawy, ciastka i napoje.

Odwiedzający giełdę otrzymają darmowe vademecum zawierające opisy prezentowanych inwestycji wraz z informacjami o promocjach a także poradami dotyczącymi  zakupu mieszkania.

Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich informacji na temat aktualnie realizowanego II etapu naszej inwestycji a także poinformują o możliwościach zakupu mieszkań i lokali użytkowych na terenie kompleksu mieszkaniowego przy ul. bpa Tomickiego.

Podczas targów odbędą się także wykłady specjalistów dla osób zainteresowanych wszelkimi formalnościami związanymi z zakupem mieszkań, umowami deweloperskimi i ofertą kredytów hipotecznych na rynku.

Wszelkie niezbędne informacje na temat giełdy  a także bezpłatna wejściówka do pobrania ze strony organizatorów.