osiedlebotanika
Budynek B – 197 ciekawych nowych mieszkań
30 stycznia 2018
osiedlebotanika
Budynek A. Prace wykończeniowe w mieszkaniach i na klatkach
3 lutego 2018
Krakowska Giełda Domów i Mieszkań z Botaniką

Już 3-4 lutego 2018 roku w CT Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14 odbędzie się pierwsza w tym roku Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Oczywiście nie zabraknie tam oferty Botaniki. Szukajcie nas na stoisku nr 13.

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań to największa i najbardziej znana impreza branży deweloperskiej. Tylko tam można zapoznać się z wszystkimi realizowanymi i planowanymi inwestycjami mieszkaniowymi w Krakowie. Prezentowane są także najciekawsze inwestycje mieszkaniowe w Nowej Hucie.

Giełda mieszkań będzie czynna w sobotę i w niedzielę w godzinach od 10.00 – 17.00. Obok recepcji w Centrum Targowym przy ul. Klimeckiego 14 znajdzie się szatnia oraz placyk zabaw dla najmłodszych. Giełdowa restauracja serwować będzie kanapki, sałatki, sushi, ciepłe potrawy, ciastka i napoje.

Specjalnie dla klientów Giełdy inwestorzy przygotowują specjalne rabaty, kupony i promocje. To wyjątkowa okazja do zakupu mieszkania w niższej cenie.

Giełda Mieszkań z Botaniką

Także przyszli klienci Botaniki będą mogli szczegółowo poznać proponowane przez nas oferty z korzystnymi rabatami. Ponieważ rozpoczynamy prace przy budynku B, zainteresowani nową ofertą będą mogli porozmawiać z naszymi doradcami o szczegółach tej inwestycji. Obecni właściciele mieszkań w budynku A będą mogli na miejscu dowiedzieć się wszystkiego o postępach prac wykończeniowych i harmonogramie odbioru. Można będzie także porozmawiać o warunkach finansowania inwestycji. Wszystkich częstować będziemy pysznymi botanicznymi krówkami z niespodzianką w środku!

Uczestnicy Giełdy otrzymają katalogi targowe i specjalne mapy Krakowa z zaznaczonymi na nich wszystkimi aktualnie realizowanymi inwestycjami deweloperskimi. Podczas giełdy można będzie skonsultować się z doradcami kredytowymi i projektantami wnętrz.

W sobotę 3 lutego 2018 odbędą się także wykłady dla osób zainteresowanych tym, co aktualnie dzieje się na rynku mieszkań w Krakowie. Magdalena Hojniak z Krakowskiego Rynku Nieruchomości opowie o zasadach kupowania mieszkań, Jarosław Knap z Krakowskiej Grupy Multimedialnej o umowach deweloperskich a Albert Opoka z Phinance o tym, co nowego czeka nas na rynku kredytów hipotecznych w 2018 roku.

Krakowska Giełda Domów I Mieszkań – 3-4 lutego 2018 roku – Centrum Targowe Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14 Kraków, 10.00-17.00.

Zapraszamy na stoisko nr 13!