kupno mieszkania
Na co zwracać uwagę przy zakupie nowego mieszkania?
16 września 2019
Krakowska Giełda Domów i Mieszkań
19-20 października! Krakowska Giełda Domów i Mieszkań z Botaniką
16 października 2019
Osiedle Botanika lokale usługowe

Lokale usługowe na Osiedlu Botanika to okazja do inwestycji w dynamicznie rozwijającym się regionie Krakowa.

Nowoczesny i ciekawie zaprojektowany kompleks mieszkaniowy przy ul. bpa Tomickiego obejmie docelowo 600 mieszkań zlokalizowanych w trzech budynkach.  Położony jest w zielonym otoczeniu w pobliżu Łąk Nowohuckich, w dobrze skomunikowanej okolicy (połączenia MPK z wszystkimi rejonami Krakowa, 20 minut tramwajem do Rynku Głównego) a także z dogodnym dojazdem do obwodnicy i autostrady A4.  Na terenie osiedla zadbano o swobodę parkowania zarówno dla właścicieli, jak i klientów. Oferowane do sprzedaży lokale usługowe mają od 74 do 143 m2. Koszt metra kw. wynosi 6 800 zł.

Lokalizacja  na terenie osiedla zasiedlonego przez wiele młodych rodzin z dziećmi  sprzyja dynamicznemu rozwojowi biznesu o charakterze biurowym, usługowym czy handlowym. Docelowo na terenie osiedla i w jego najbliższym otoczeniu będzie mieszkać kilka tysięcy osób.

To wyjątkowa okazja do prowadzenia biznesu w spokojnym otoczeniu nowego osiedla,  z dala od zgiełku głównych arterii miasta, a jednocześnie w rejonie rokującym rentowność planowanych inwestycji. Dołącz do nas ze swoim biznesem!

Zobacz naszą ofertę dostępnych mieszkań!