yellow blok copy
Płaskorzeźby – znak rozpoznawczy Botaniki
25 maja 2018
Prace przy budowie drogi
Droga do osiedla Botanika
29 czerwca 2018
Budowa tbs

5, 10, a nawet 15 tys. zł. można zyskać kupując mieszkanie na osiedlu Botanika! Taka zniżka to niezły zastrzyk gotówki na wymarzone wakacje. Wakacyjne rabaty to dobra okazja, by zamieszkać w pięknej, zielonej okolicy na obrzeżach Nowej Huty i Czyżyn.

Promocją objętych jest 10 ciekawie zaprojektowanych mieszkań. Ceny są wyjątkowo korzystne – od 5 300 do 5 600 zł za m2. Mieszkania zlokalizowane są na różnych piętrach, mają różną ekspozycję słoneczną. Jest w czym wybierać!

Poznaj REGULAMIN PROMOCJI I ZOBACZ LISTĘ MIESZKAŃ 

Osiedle Botanika to wyjątkowa zielona enklawa. W bliskim sąsiedztwie mamy największy zielony użytek w Krakowie – Łąki nowohuckie.  Lokalizacja osiedla przy ul. bpa Tomickiego sprzyja spacerom, uprawianiu sportów i rekreacji. Jest także dobrze skomunikowana z wszystkimi rejonami Krakowa dobrze rozbudowaną siecią komunikacji miejskiej i łatwo dostępną autostradą. Na terenie osiedla będzie przedszkole, zakłady usługowe i sklepy. W pobliżu znajduje się wiele dobrych szkół, placówki kulturalne i kościoły.

Nasze nowe mieszkania w Nowej Hucie to dobre miejsce do życia na każdym jego etapie. Zadbamy o to, by dzieci czuły się tam bezpiecznie i miały przestrzeń do zabawy. Osiedle zaprojektowane jest tak, by nie było zastawione samochodami. Jest wiele miejsc parkingowych na zewnątrz a także miejsca postojowe i garaże.

Zobacz ostatnie ZDJĘCIA Z BUDOWY BUDYNKU A