Budynek B na osiedlu Botanika
Budynek B na osiedlu Botanika – naturalnie dobry wybór!
29 marca 2018
mde
Botaniczne płaskorzeźby na osiedlu Botanika
8 kwietnia 2018
Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

7-8 kwietnia 2018 roku odbędzie się kolejna Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Oczywiście nie zabraknie tam osiedla Botanika.

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań w hali wystawienniczej Chemobudowy przy ul. Klimeckiego 14 to szansa, by na miejscu dowiedzieć się wszystkiego o budowanym właśnie przy ul. bpa Tomickiego budynku B. Nasi doradcy odpowiedzą na wasze pytania, pokażą projekty i doradzą w kwestiach finansowych.

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań – czas promocji

Spotkanie na targach to dla osób zainteresowanych inwestycjami na rynku mieszkaniowym bardzo dobra okazja, by zorientować się w cenach, poznać inne lokalizacje i warunki kupna. Giełda to także okazja do uzyskania specjalnych rabatów czy promocji.  Nasze nowe mieszkania w Czyżynach to dobra oferta dla poszukujących, ze względu na ciekawe położenie i projekt.

Goście targów otrzymają darmowe katalogi z pełnym przekrojem ofert i informacjami o promocjach. Dzieci będą mogły pobawić się na targowym placu zabaw, a dorośli porozmawiać przy kawie.

Wykłady i zmiany prawne

Nie zabraknie też przydatnych wykładów. W sobotę o 12.30 Magdalena Hojniak podpowie, jak mądrze kupić mieszkanie, a Jarosław Knap o 13.00 doradzi, jak inwestować w nieruchomości. O 13.30 zainteresowani kredytowaniem transakcji będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o zmianach w kredytach hipotecznych w 2018 roku.

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań organizowana jest już od 19 lat. Targi  będą otwarte 7 i 8 kwietnia 2018 roku od 10.00 do 17.00.

Osiedle Botanika zaprasza na stoisko nr 13.