osiedlebotanika
Budynek A od wykopów po dach
9 stycznia 2018
osiedlebotanika
Raport z budowy. Styczeń 2018
24 stycznia 2018
Duże mieszkanie będzie komfortowe dla rodziny z dziećmi

Duże mieszkanie to inwestycja na lata. W przypadku rodziny to także wybór drogi rozwoju dla  dzieci. Warto już teraz zadbać, by dorastały w przyjaznym otoczeniu – w bliskości zieleni, ale też szkół i placówek kultury. 

Metraż, aranżacja przestrzeni spełniająca oczekiwania rodziny na różnych jej etapach, wiedza o zmianach w najbliższym otoczeniu – wszystko to będzie miało wpływ na jakość życia w perspektywie wielu lat. Dlatego zakup mieszkania wymaga przemyślenia wielu kwestii.

Myślenie o mieszkaniu dla rodziny powinno przewidywać, że dzieci będą rosnąć, zmieniać zainteresowania, przyprowadzać kolegów. Wraz z nimi przybywać będzie sprzętów, książek i bibelotów. Także rodzice na przestrzeni lat będą zmieniać upodobania i aktywności.

Dlatego już na etapie wyboru warto zastanowić się, czego potrzebujemy do życia. Jeśli naszym priorytetem jest życie w przyjaznym, zielonym otoczeniu w zacisznym miejscu niezbyt oddalonym od centrów komunikacyjnych i handlowych, wybór mieszkania na Osiedlu Botanika spełni te oczekiwania.

Komfort dla wszystkich

Oferujemy mieszkania o metrażu przekraczającym 80 m2, cztero- i pięciopokojowe, z dobrymi rozwiązaniami aranżacyjnymi, ciekawym dizajnem i pięknymi widokami z okien. Obszerny, mający ok. 30 m2 salon z aneksem kuchennym pozwoli na stworzenie wygodnej przestrzeni wspólnej, gdzie kilkuosobowa rodzina będzie z przyjemnością spędzać czas. Dwie łazienki ułatwią rozładowanie porannych „korków” przed wyjściem do pracy i szkoły a trzy albo cztery sypialnie pomogą każdemu członkowi rodziny stworzyć  i zaaranżować własną przestrzeń.  Z ofertami dużych mieszkań można zapoznać się TUTAJ 

Ważne otoczenie

Równie ważne jak rozwiązania architektoniczne budynku są także szczegóły aranżacji osiedla – zagospodarowanie części wspólnych, miejsca do rekreacji. Warto także zawczasu wyobrazić sobie samodzielne funkcjonowanie naszych dzieci – sprawdzić, czy dojazd do osiedla będzie bezpieczny i dobrze oświetlony a pobocza bezpieczne i dostatecznie oddalone od ulicy.

Na komfort mieszkania wpływ mają także warunki do parkowania i dostęp do garaży podziemnych na terenie osiedla.

Bloki na Osiedlu Botanika budujemy z myślą o przyszłości twojej rodziny. Naszym celem jest, by mieszkańcy traktowali to miejsce jak swoje.