kwiaty w domu
Kwiaty w mieszkaniu
16 listopada 2017
osiedlebotanika
Botanika na Targach
23 listopada 2017
Osiedle Botanika
DSC-2794-1
W połowie listopada z placu budowy Osiedla Botanika przy ul. bp. Tomickiego zniknął dźwig. Prace budowlane przeniosły się do środka. Wiemy już, że na terenie osiedla będzie przedszkole!
Dołożymy starań, by pierwsze poglądowe mieszkania w budynku A przy ul. bp. Tomickiego można było zobaczyć już w lutym.
DSC-2799
W ostatnich dniach podpisane zostały dwie umowy w sprawie zakupu lokali użytkowych na terenie osiedla. Możemy już zapewnić, że w jednym z nich na pewno będzie przedszkole. Drugi lokal został zakupiony z przeznaczeniem na salon urody.
DSC-2797
Zainteresowanie lokalami użytkowymi na osiedlu jest duże. Na pewno zadbamy o to, by nasi mieszkańcy mogli na miejscu zrobić zakupy i mieć dostęp do usług. Nie wszystkie nowe inwestycje w Nowej Hucie to zapewniają.
DSC-2804
W pierwszej połowie 2018 roku rozpoczną się prace przy przebudowie i modernizacji ulicy bp. Tomickiego, która z osiedlowej drogi stanie się pełnoprawną ulicą z wygodnymi chodnikami, ścieżkami rowerowymi i oświetleniem. Początek 2018 roku to także start prac przy budynku B. Wkrótce podamy więcej szczegółów. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z różnych etapów budowy przy ul. bp. Tomickiego.