Nowoczesna architektura – żywe ściany
Nowoczesna architektura – żywe ściany
6 września 2017
Urządzanie ogródka na parterze
Urządzanie ogródka na parterze
7 września 2017
Osiedle Botanika z promocją na targach

Osiedle Botanika specjalnie na wrześniową edycję Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań przygotowało pakiet mieszkań w okazyjnych cenach. Ceny od 5260 zł/m2! Będziemy na stoisku nr 13. 

Osiedle Botanika jest stałym gościem Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań.  Dwudniowe targi gromadzą w jednym miejscu wszystkie nowe inwestycje mieszkaniowe powstające na terenie miasta. Wydarzenie, organizowane przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań, gwarantuje pełen przegląd propozycji krakowskich deweloperów i proponowanych przez nich ofert.

Oferta dla zainteresowanych, atrakcje dla gości

Uczestnicy otrzymają bezpłatny katalog giełdowy i mapę z zaznaczonymi miejscami aktualnych inwestycji. Nie zabraknie też wykładów i prelekcji poświęconych aspektom prawnym i finansowym dotyczącym zakupu mieszkań.

Osiedle Botanika przygotowało na Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań specjalną ofertę promocyjną obejmującą mieszkania w okazyjnych cenach. Na naszym stoisku nr 13 będzie można zasięgnąć porady w sprawie skorzystania z promocji i wszelkich kwestii administracyjnych związanych z zakupem mieszkania. Nasi doradcy udzielą też wszelkich informacji w kwestiach dotyczących finansowania inwestycji.

Osiedle Botanika z ciekawą ofertą cenową

Osiedle Botanika przygotowało specjalną promocję cenową, która rozpocznie się 9 i potrwa do 29 września. Ilość mieszkań objętych promocją jest limitowana!

Zapraszamy na Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań 9-10 września 2017 roku!  Znajdziecie nas na stoisku nr 13. Targi odbędą się w Krakowie przy ul. Klimeckiego 14.