osiedlebotanika
Krakowska Giełda Domów i Mieszkań 8 kwietnia
7 kwietnia 2017
kupno nowego mieszkania
Jak wybrać idealną lokalizację mieszkania
12 maja 2017
Kraków Business Run

Osiedle Botanika weźmie udział w tegorocznej edycji Kraków Business Run.

Kraków Business Run z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Tegoroczne zapisy trwały tylko 4 minuty i 50 sekund. W tej największej polskiej imprezie charytatywnej dla biegaczy, która odbędzie się 3.09. 2017 wystartuje także nasza sztafeta.

Jako sponsor Kraków Business Run – największej imprezy biegowej w Polsce chcemy pobiec w sztafecie i pomóc potrzebującym.

Firma Stylhut sp. z o.o sp. k.,  budująca Osiedle Botanika z wielką radością włączyła się w organizację imprezy jako jej sponsor, ponieważ idea pomagania jest nam bardzo bliska. Budując nowe mieszkania w Krakowie jesteśmy bardzo zaangażowani w wydarzenia ważne dla miasta, a szczególnie Nowej Huty.

Z naszej inicjatywy, na łąkach nowohuckich, w bezpośrednim sąsiedztwie nowo budowanych mieszkań przy ul.  Bpa Piotra Tomickiego, odbywać się  będą otwarte treningi, na które bardzo serdecznie zapraszamy przyszłych mieszkańców osiedla.   Będzie to świetna okazja do poznania przyszłych sąsiadów i atmosfery tego urokliwego zakątka w sąsiedztwie łąk nowohuckich. Być może znajomości te zaowocują wystawieniem osiedlowej drużyny za rok. Będziemy trzymać kciuki za takie sąsiedzkie inicjatywy! Pierwszy trening na łąkach odbędzie się 6 czerwca. Na naszej stronie podamy dokładną godzinę i miejsce spotkania.

Poland Business Run 2017 wystartuje jednocześnie w siedmiu miastach Polski 3 września. W Krakowie pobiegnie 5 000 osób. Zebrane podczas biegu fundusze trafią do osób z niepełnosprawnością ruchową.

 Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1326932784091687/

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://polandbusinessrun.pl/ i http://krakowbusinessrun.pl/